Szkło hartowane na tyły telefonów

Kto powiedział, że szkło hartowane przeznaczone jest tylko na przednie ekrany telefonów? W wielu smartfonach również tył stworzony jest ze szkła narażonego na rysy, stłuczenie czy brud i odciski palców. Szkło hartowane pomoże utrzymać telefon w niemal nienaruszonym stanie przez cały okres użytkowania.

Szkło hartowane na tył niczym nie różni się od tego na przód smartfona. Jest ono indywidualnie dopasowane do kształtu każdego modelu. Nie musimy obawiać się o pogorszenie jakości zdjęć wykonywanych telefonem, ponieważ w miejscu aparatu znajduje się zwykle dziurka. Szkło hartowane skutecznie chroni telefon przed przykrymi konsekwencjami upadku lub zarysowania. Nawet jeśli to na nim powstanie rysa, nie musimy martwić się o oryginalną obudowę telefonu.

Szkło hartowane ułatwia również czyszczenie smartfona. Często dołączona jest do niego specjalna ściereczka, dzięki której bez problemu pozbędziemy się wszelkich smug i odcisków palców pozostawionych podczas użytkowania. Szkło jest cienkie, dzięki czemu niemal go nie widać. Ponadto każdy bez problemu poradzi sobie z jego montażem.