Szkło hartowane na ipada

Jesteś posiadaczem iPada? W takim razie z pewnością pamiętasz o odpowiedniej ochronie swojego urządzenia. Jeśli nie, koniecznie powinieneś to zmienić. Ekran Twojego tabletu jest bowiem narażony na upadki oraz zarysowania, a jego skuteczna ochrona to niewielki koszt w porównaniu do ceny wymiany szybki.

Najlepszym sposobem na uchronienie szybki iPada przed upadkami i zarysowaniami jest szkło hartowane. Tworzywo to cechuje się dużą wytrzymałością. Nie jest podatne na zarysowania i łatwo czyścić je ze smug oraz odcisków palców. Na dodatek wcale nie pogarsza czułości ekranu ani jakości wyświetlanych kolorów.

Dużą zaletą szkła hartowanego jest to, że można zamontować je samodzielnie, więc bez problemu kupimy je przez internet i założymy w domu. Ekran iPada, na który założone jest szkło hartowane będzie o wiele bezpieczniejszy niż w przypadku pokrycia go folią. Chroni bowiem nie tylko przed zarysowaniami, ale i podczas upadków. Nawet jeśli rozpadnie się ono na kilka nieostrych kawałków oryginalna szybka tabletu w ogóle nie ucierpi.