Szkło hartowane dla każdego smartfona

Szkło hartowane to świetna ochrona dla ekranów urządzeń mobilnych. Ta niepozorna szybka może sprawić, że upadek nie będzie tak bolesny, a rysy i wszelkie smugi znikną na zawsze. Czy szkło hartowane rzeczywiście ma same zalety? Czy pasuje do wszystkich smartfonów?

Szkło hartowane to mocne i wytrzymałe tworzywo. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że cienka przezroczysta płytka niewiele może zdziałać, jest całkowicie inaczej. Szkło hartowane cechuje się bowiem dużą wytrzymałością. Nie trzeba obawiać się, że ekran telefonu włożonego do torby lub kieszeni ulegnie porysowaniu. Szybka o wiele lepiej znosi wówczas także upadki. Kiedy nie mamy szkła hartowanego i smartfon wyląduje ekranem w dół np. na asfalcie, istnieją małe szanse, że szybka nie zostanie stłuczona. Szkło może być skuteczną ochroną podczas takich sytuacji.

Do każdego smartfona należy dobrać odpowiedni model szkła hartowanego, ponieważ musi być ono dopasowane do kształtu ekranu. Jednak wybór na rynku jest naprawdę duży i nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem szkła dedykowanego do swojego telefonu.