Skórzany futerał na telefon

Każdy posiadacz smartfona wie, jak ważna jest ochrona tego urządzenia. Schowanie go do kieszeni lub torebki bez osłony może skończyć się zarysowaniem ekranu, a upadek często skutkuje stłuczeniem przedniej szybki, której naprawa jest bardzo kosztowna. Świetnym sposobem na ochronę telefonu są futerały.

Futerały na telefon mogą  być nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe. Szczególnie dobrze prezentują się te wykonane ze skóry. Są klasyczne i elegancki, pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Na dodatek kosztują o wiele mniej niż nowy ekran i bardzo skutecznie chronią nie tylko przód, ale i całe urządzenie.

Na rynku dostępnych jest wiele typów skórzanych etui. Znajdziemy wśród nich te na kształt notatnika zamykane na magnes, z klapką otwieraną w dół lub takie, do których po prostu wkładamy telefon na jakiś czas, a gdy chcemy z niego skorzystać po prostu wyjmujemy z etui. Czarna, brązowa czy kolorowa skóra – do wyboru do koloru. Każdy bez problemu znajdzie skórzany futerał idealny dla siebie.